Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Doradztwo dla Wnioskodawców w ramach naboru 1/2021 "Podejmowanie działalności gospodarczej na obszarze objętym LSR"

Informujemy iż zaświadczenia o udzielonym doradztwie w ramach naboru 1/2021 "Podejmowanie działalności gospodarczej na obszarze objętym LSR" wystawiane jest na wniosek Wnioskodawcy.
Zaświadczenie wypisuje pracownik LGD który udzielił doradztwa w ramach konsultacji wniosku. Pracownik biura LGD podaje numer zaświadczenia Wnioskodawcy, a ten powołuje się na podany numer zaświadczenia w opisie spełnienia kryterium wyboru we wniosku. 
Przypominamy iż zgodnie z obowiązującymi przepisami to na Wnioskodawcy ciąży obowiązek udowodnienia spełnienia kryterium.

Jednocześnie informujemy że, aby otrzymać punkty w ramach kryterium o udzielonym doradztwie, Wnioskodawca MA OBOWIĄZEK zgłosić pracownikowi LGD chęć wystawienia zaświadczenia o udzielonym doradztwie oraz podać dane mogące zidentyfikować Wnioskodawcę.